-17%








Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автоклав вогневий МОГА-40
В побуті стане незамінним помічником у період консервації, коли потрібно переробити велику кількість сировини.
З ним можна легко й безпечно заготовляти заготівки з м'яса, риби, птиці, грибів тощо.
Апарат працює від зовнішнього нагрівання, джерелом якого можуть бути газові або електричні плити (крім індукційних).
Автоклав виготовлений із харчової неіржавкої сталі марки AISI 304, корпус має товщину 2 мм, дно та кришка — 4 мм.
Дно додатково посилене ребрами жорсткості.
Всі автоклави проходять перевірку на герметичність із тиском 8 Bar (робочий тиск 4 Bar).
Особливості моделі:
- - велика місткість (40 півлітрових або 15 літрових банок)
- - наявність зливного крана
- - габарити (без комплектуючих): 35х40х85 см
Комплектація автоклава:
- - термометр скляний спиртовий (150- градусів) манометр (6 Bar)
- - клапан безпеки
- - штуцер для нагнітання тиску
- - зливний кран (шаровий)
- - прокладка з харчового силікону
- - книга рецептів
- - інструкція з гарантією
Гарантія: 24 місяці (на корпус)
Виготовлено в Україні
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Троян |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Товщина стінок | 2 мм |
| Тип | Автоклав |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | АН15 |
| Місткість | 40 банок 0.5л |
| Габарити | 35 x 40 x 85 см |
| Гарантія | 24 місяці (на корпус) |
| Максимальна температура | 120 °C |
| Максимальний робочий тиск | 6 Bar |
| Оплата/Доставка | Відсилання товару за 35% передоплати на рахунок компанії IBAN. Виготовлення товару від 1 до 10 днів |
| Спосіб нагрівання | Вогневий (газова плита/костер) |
| Країна-виробник | Україна |
- Ціна: 12 540 ₴

