



Автоклав вогневий ЛЮКС-28
Побутовий автоклав дає змогу готувати консерви не гірше, ніж на заводі, але вдома.
Завдяки його герметичності досягається температура, за якої гинуть усі хвороботворні бактерії.
На початку консервування кришка притискається від руки тільки однією гайкою (барашком), далі кришка притискається зсередини, рівномірно розподіляючи тиск на всій поверхні.
Наприклад, в автоклавах старого зразка (на 7-8 гайках) необхідно набагато більше часу та зусиль для затягування всіх гайок.
Крім того, якщо перетягнути або не дотягнути одну з гайок, то порушиться герметичність кришки, що призведе до псування продукції.
У ЛЮКСах ця проблема повністю усунена.
Всі автоклави проходять перевірку на герметичність із тиском 8 Bar (робочий тиск 4 Bar).
Особливості моделі:
- - збільшена місткість
- - зручна та надійна кришка
- - наявність крана для зливання води
- - габарити (без комплектуючих): 30х35х65 см
Комплектація автоклава:
- - термометр скляний спиртовий (150 градусів)
- - манометр (6 Bar)
- - клапан безпеки
- - штуцер для нагнітання тиску
- - прокладка з харчового силікону
- - зливний кран (шаровий)
- - книга рецептів
- - інструкція з гарантією
Гарантія: 24 місяці (на корпус)
Виготовлено в Україні
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Троян |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Товщина стінок | 2 мм |
| Тип | Автоклав |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | АН06 |
| Місткість | 28 банок 0.5 л |
| Габарити | 30 x 35 x 65 см |
| Гарантія | 24 місяці (на корпус) |
| Максимальна температура | 120 °C |
| Максимальний робочий тиск | 6 Bar |
| Оплата/Доставка | Відсилання товару за 35% передоплати на рахунок компанії IBAN. Виготовлення товару від 1 до 10 днів |
| Спосіб нагрівання | Вогневий (газова плита/костер) |
| Країна-виробник | Україна |
- Ціна: 12 000 ₴

