-17%








Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автоклав вогневий ЛЮКС-21 з біметалевим термометром.
Побутовий автоклав — незамінний помічник для приготування консервації.
Завдяки температурному режиму, створюваному в автоклаві, вдається знищити всі хвороботворні бактерії.
Автоклав виготовлений із харчової неіржавкої сталі марки AISI 304: корпус має товщину 2 мм, кришка — 4 мм.
Наявність біметалевого термометра з латунною гільзою робить експлуатацію автоклава зручнішою, оскільки відпадає потреба заливати та зливати мастило з гільзи термометра.
Всі автоклави проходять перевірку на герметичність із тиском 8 Bar (робочий тиск 4 Bar).
Особливості моделі:
- - біметалевий термометр
- - габарити (без комплектуючих): 30х35х50 см
Комплектація автоклава:
- - термометр біметалевий (120 градусів)
- - манометр (6 Bar)
- - клапан безпеки
- - штуцер для нагнітання тиску
- - прокладка з харчового силікону
- - підставки під банки
- - книга рецептів
- - інструкція з гарантією
Гарантія: 24 місяці (на корпус)
Виготовлено в Україні
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Троян |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Товщина стінок | 2 мм |
| Тип | Автоклав |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | АН04 |
| Місткість | 21 банка 0.5 л |
| Габарити | 30 x 35 x 50 см |
| Гарантія | 24 місяці (на корпус) |
| Максимальна температура | 120 °C |
| Максимальний робочий тиск | 6 Bar |
| Оплата/Доставка | Відсилання товару за 35% передоплати на рахунок компанії IBAN. Виготовлення товару від 1 до 10 днів |
| Спосіб нагрівання | Вогневий (газова плита/костер) |
| Країна-виробник | Україна |
- Ціна: 11 600 ₴
- В наявності
- Код: АН04
Автоклав вогневий з біметалевим термометром Троян ЛЮКС-21 30х35х50 см 21 банка 0.5 л (АН04)
13 920 ₴
11 600 ₴
- +380 (68) 459-07-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

