



Автоклав вогневий ЛЮКС-21
Побутовий автоклав неабияк спрощує і прискорює процес приготування різних консервів удома.
Завдяки його герметичності вдається створити температуру, за якої гинуть усі хвороботворні бактерії.
Серед безлічі різних автоклавів модельний ряд ЛЮКС вирізняється надійною і зручною кришкою — спочатку вона притискається від руки тільки однією гайкою (барашком), що далі наростає, притискає кришку зсередини, рівномірно розподіляючи тиск на всій поверхні.
Для порівняння: у потриманих автоклавах (на 7-8 гайках) потрібно більше часу для затягування всіх гайок.
А також, якщо перетягнути або недотягнути одну з гайок, то порушиться герметичність кришки.
Всі автоклави проходять перевірку на герметичність із тиском 8 Bar (робочий тиск 4 Bar).
Особливості моделі:
- - зручна та надійна кришка
- - габарити (без комплектуючих): 30х35х50 см
Комплектація автоклава:
- - термометр скляний спиртовий (150 градусів)
- - манометр (6 Bar)
- - клапан безпеки
- - штуцер для нагнітання тиску
- - прокладка з харчового силікону
- - книга рецептів
- - інструкція з гарантією
Гарантія: 24 місяці (на корпус)
Виготовлено в Україні
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Троян |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Товщина стінок | 2 мм |
| Тип | Автоклав |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | АН03 |
| Місткість | 21 банка 0.5 л |
| Габарити | 30 x 35 x 50 см |
| Гарантія | 24 місяці (на корпус) |
| Максимальна температура | 120 °C |
| Максимальний робочий тиск | 6 Bar |
| Оплата/Доставка | Відсилання товару за 35% передоплати на рахунок компанії IBAN. Виготовлення товару від 1 до 10 днів |
| Спосіб нагрівання | Вогневий (газова плита/костер) |
| Країна-виробник | Україна |
- Ціна: 11 460 ₴

