



Побутовий автоклав — незамінний помічник для приготування консервації вдома.
Завдяки температурному режиму, створюваному в автоклаві, вдається знищити всі хвороботворні бактерії, домогтися розпаду кістки та прискорити процес консервації.
Модель ЛЮКС 7 працює від зовнішнього нагрівання, джерелом якого можуть бути газові або електричні плити (крім індукційних).
Автоклав виготовлений із харчової неіржавкої сталі марки AISI 304.
Товщина корпусу — 2 мм, кришка — 4 мм.
Всі автоклави проходять перевірку на герметичність із тиском 8 Bar (робочий тиск 4 Bar).
Особливості моделі:
- габарити (без комплектуючих): 30х35х40 см
Комплектація автоклава:
- термометр скляний спиртовий (150 градусів)
-манометр (6 Bar)
- клапан безпеки
- штуцер для нагнітання тиску
- прокладка з харчового силікону
- підставка під банки
- книга рецептів
- інструкція з гарантією
Гарантія: 24 місяці (на корпус)
Виготовлено в Україні
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Троян |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип | Автоклав |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | АН01-А |
| Місткість | 7 банок 0.5 л |
| Габарити | 30 x 35 x 40 см |
| Гарантія | 24 місяці (на корпус) |
| Максимальна температура | 120 °C |
| Максимальний робочий тиск | 6 Bar |
| Оплата/Доставка | Відсилання товару за 35% передоплати на рахунок компанії IBAN. Виготовлення товару від 1 до 10 днів |
| Спосіб нагрівання | Вогневий (газова плита/костер) |
| Країна-виробник | Україна |
| Товщина стінки | 2 мм |
- Ціна: 10 520 ₴

