-17%






Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автоклав ПРО
Унікальна модель дає змогу переробити величезну кількість сировини й за один раз приготувати бажану кількість консервації.
Це місткість на 170 банок по 0,5 л або 60 по 1 л.
Такі характеристики дуже рідко трапляються на ринку автоклавів.
Автоклав ПРО виготовлений зі сталі, товщина якої становить 3 мм.
Він обладнаний ТЕНом на 4,5 кВт, а також має автоматичний терморегулятор.
Габарити (без комплектуючих): 60х85х110 см
Діаметр зливного крана 12 мм.
Вага виробу: 80 кг.
Гарантія: 24 місяці (на корпус)
Виготовлено в Україні
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Троян |
| Товщина стінок | 3 мм |
| Тип | Автоклав |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 80 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | АЧ13 |
| Місткість | 170 банок 0.5 л |
| Габарити | 60 x 85 x 110 см |
| Гарантія | 24 місяці (на корпус) |
| Максимальна температура | 120 °C |
| Максимальний робочий тиск | 6 Bar |
| Матеріал | Чорна сталь |
| Оплата/Доставка | Відсилання товару за 35% передоплати на рахунок компанії IBAN. Виготовлення товару від 1 до 10 днів |
| Спосіб нагрівання | Електричний (газова плита/пальник) |
| Країна-виробник | Україна |
- Ціна: 25 640 ₴

