



Електричний автоклав Троян-57 з автоматикою
Цей автоклав створений для тих, кому 20 банок консервації це "пиль". Кому потрібно більше та швидше.
Процес стерилізації консервованої продукції в скляній тарі — відповідальний і важливий момент.
Автоклав Троян-57 може відтворити заводські технології термообробки на кожній кухні.
Автоклав виготовлений із чорної сталі завтовшки 3 мм (кришка 4 мм).
За нагрівання відповідає ТЕН італійської фірми THERMOWATT і вітчизняний терморегулятор Троян.
Все, що потрібно — встановити терморегулятор на потрібний режим роботи (відповідно до рецептури) і терморегулятор запустить і зупинить нагрівання в потрібний момент.
Відмітною особливістю автоклава є зручна та надійна кришка.
Вона притискається від руки лише одним болтом, на відміну від потриманих автоклавів на 7-8 гайок.
Далі тиск, що росте, притискає кришку зсередини, рівномірно розподіляючи тиск на всій поверхні кришки.
Всі автоклави проходять перевірку на герметичність 8 Bar тиску (робочий тиск 4 Bar).
Характеристики автоклава Троян-57 електричний:
Місткість банок:
- 57 банок по 0.5 л (3 ряди по 19 банок)
- 28 банок по 1 л (2 ряди по 14 банок)
- банки можна комбінувати 1 л із 0.5 л.
Габарити:
- діаметр 45 см
- висота бочки 55 см
- загальна висота 70 см
Принцип роботи від електромережі 220 В або зовнішнього нагрівання.
Особливості моделі:
- робота в автоматичному режимі завдяки терморегулятору
- біметалевий термометр
- універсальність — робота від мережі 220 В і від зовнішнього джерела нагрівання.
- ТЕН 3 кВт
- кран слива
Комплектація автоклава Троян-57.
- біметалевий термометр
- манометр (6 Bar)
- клапан безпеки
- штуцер для нагнітання
- пластикове кабельне введення (сальник)
- ТЕН THERMOWATT 3 кВт (Італія)
- терморегулятор із мережевим шнуром
- підставки під банки
- прокладка з харчового силікону
- кран слива
- книга рецептів
- інструкція з гарантією
Гарантія: 24 місяці (на корпус), 12 місяців (на терморегулятор).
Зроблено в Україні
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Троян |
| Тип | Автоклав |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 24 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | АЧ14 |
| Місткість | 57 банок 0.5 л |
| Габарити | 45 x 55 x 70 см |
| Гарантія | 24 місяці (на корпус) |
| Максимальна температура | 120 °C |
| Максимальний робочий тиск | 6 Bar |
| Матеріал | Чорна сталь |
| Оплата/Доставка | Відсилання товару за 35% передоплати на рахунок компанії IBAN. Виготовлення товару від 1 до 10 днів |
| Спосіб нагрівання | Електричний (газова плита/пальник) |
| Країна-виробник | Україна |
| Товщина стінки | 3 мм |
- Ціна: 12 811 ₴

