


Автоклав електричний ТРОЯН-32Е
Автоклав неабияк спрощує приготування різних консервів удома.
Модельний ряд автоклавів ТРОЯН має зручну та надійну кришку.
На відміну від старих автоклавів, де кришка притискається 7-8 гайками зверху, троянені мають кришку внутрішнього замикання, яка спочатку роботи притискається лише однією гайкою (баранцем) від руки, а далі тиск, що росте, притискає кришку зсередини до необхідного рівня.
Варто зазначити роботу автоклава в автоматичному режимі — потрібно лише запрограмувати терморегулятор на потрібний режим роботи (за рецептом) і він сам запустить і зупинить нагрівання, коли це необхідно.
Весь модельний ряд ТРОЯН виготовляється з чорної сталі завтовшки 3 мм.
Покриття — вогнестійка фарба.
Всі автоклави проходять перевірку на герметичність із тиском 8 Bar (робочий тиск 4 Bar).
Габарити (без комплектуючих) — 40х40х85 см
Особливості моделі:
- — автоматична робота автоклава завдяки терморегулятору.
- - збільшена місткість
- - зручна та надійна кришка
- - наявність біметалевого термометра
Комплектація автоклава:
- - термометр біметалевий (120 градусів)
- - манометр (6 Bar)
- - клапан безпеки
- - штуцер для нагнітання тиску
- - прокладка з харчового силікону
- - твердий нагрівальний елемент потужністю 2,5 кВт THERMOWATT (Італія)
- - терморегулятор із мережевим шнуром
- - кабельне введення (сальник)
- - книга рецептів
- - інструкція з гарантією
Гарантія: 24 місяці на корпус і шви; 12 місяців на терморегулятор.
Виготовлено в Україні
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Троян |
| Тип | Автоклав |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 22 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | АЧ06 |
| Місткість | 32 банки 0.5 л |
| Габарити | 40 x 40 x 85 см |
| Гарантія | 24 місяці на корпус і шви |
| Максимальна температура | 120 °C |
| Максимальний робочий тиск | 6 Bar |
| Матеріал | Чорна сталь |
| Оплата/Доставка | Відсилання товару за 35% передоплати на рахунок компанії IBAN. Виготовлення товару від 1 до 10 днів |
| Спосіб нагрівання | Електричний (газова плита/пальник) |
| Країна-виробник | Україна |
| Товщина стінки | 3 мм |
- Ціна: 9 170 ₴
- В наявності
- Код: АЧ06
Автоклав електричний з автоматикою посилений Троян 32Е 40х40х85 см 32 банки 0.5 л (АЧ06)
11 005 ₴
9 170 ₴
- +380 (68) 459-07-33

