


Автоклав електричний ТРОЯН-24Е
Автоклав неабияк спрощує приготування консервів у домашніх умовах.
Модельний ряд автоклавів ТРОЯН має зручну та надійну кришку.
На відміну від старих автоклавів, де кришка притискається 7-8 болтами зверху, троси мають кришку внутрішнього замикання.
Така кришка спочатку роботи притискається лише однією гайкою (баранцем) від руки, а тиск, що далі росте, притискає кришку зсередини до необхідного рівня.
Треба зазначити роботу автоклава в автоматичному режимі.
Потрібно тільки запрограмувати терморегулятор на потрібний режим роботи (за рецептом) і він сам запустить і зупинить нагрівання, коли це необхідно, без вашої участі.
Весь модельний ряд ТРОЯН виготовляється з чорної сталі завтовшки 3 мм.
Всі автоклави проходять перевірку на герметичність із тиском 8 Bar (робочий тиск 4 Bar).
Габарити (без комплектуючих) — 40х40х70 см
Особливості моделі:
- — автоматична робота автоклава завдяки терморегулятору.
- - зручна та надійна кришка
- - наявність біметалевого термометра
Комплектація автоклава:
- - термометр біметалевий (120 градусів)
- - манометр (6 Bar)
- - клапан безпеки
- - штуцер для нагнітання тиску
- - прокладка з харчового силікону
- - тен потужністю 2 кВт THERMOWATT (Італія)
- - терморегулятор із мережевим шнуром
- - кабельне введення (сальник)
- - книга рецептів
- - інструкція з гарантією
Гарантія: 24 місяці на корпус і шви; 12 місяців на терморегулятор.
Виготовлено в Україні
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Троян |
| Тип | Автоклав |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | АЧ05 |
| Місткість | 24 банки 0.5 л |
| Габарити | 40 x 40 x 70 см |
| Гарантія | 24 місяці на корпус і шви |
| Максимальна температура | 120 °C |
| Максимальний робочий тиск | 6 Bar |
| Матеріал | Чорна сталь |
| Оплата/Доставка | Відсилання товару за 35% передоплати на рахунок компанії IBAN. Виготовлення товару від 1 до 10 днів |
| Спосіб нагрівання | Електричний (газова плита/пальник) |
| Країна-виробник | Україна |
| Товщина стінки | 3 мм |
- Ціна: 8 630 ₴
- В наявності
- Код: АЧ05
Автоклав електричний з автоматикою посилений Троян 24Е 40х40х70 см 24 банки 0.5 л (АЧ05)
10 360 ₴
8 630 ₴
- +380 (68) 459-07-33

