



Автоклав побутовий Троян-16
Автоклав неабияк полегшує приготування різних консервів удома.
Модельний ряд автоклавів ТРОЯН має зручну та надійну кришку.
На відміну від старих автоклавів, де кришка притискається 7-8 гайками зверху, троси мають кришку внутрішнього замикання.
Варто зазначити роботу автоклава в автоматичному режимі — необхідно лише запрограмувати терморегулятор на потрібний режим роботи (згідно з рецептом) і він сам запустить і зупинить нагрівання, якщо це необхідно без вашої участі.
Весь модельний ряд ТРОЯН виготовляється з чорної сталі завтовшки 3 мм.
Покриття — вогнестійка фарба.
Всі автоклави проходять перевірку на герметичність із тиском 8 Bar (робочий тиск 4 Bar).
- Особливості моделі:
- - автоматична робота автоклава завдяки терморегулятору
- - збільшена місткість
- - зручна та надійна кришка
- - наявність біметалевого термометра
- - габарити
(без комплектуючих): 35х40х55 см
Комплектація автоклава:
- - термометр біметалевий (120 градусів)
- - манометр (6 Bar)
- - клапан безпеки
- - штуцер для нагнітання тиску
- - прокладка з харчового силікону
- - твердий нагрівальний елемент потужністю 2,5 кВт THERMOWATT (Італія)
- - терморегулятор РИК-3МУ з мережевим шнуром
- - кабельне введення (сальник)
- - книга рецептів
- - інструкція з гарантією
Гарантія: 24 місяці на корпус і шви; 12 місяців на терморегуляторі.
Оплата та надсилання: надсилання товару за 35% передоплати на рахунок компанії ІВАN. Виготовлення товару від 1 до 10 днів.
Виготовлено в Україні
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Троян |
| Товщина стінок | 3 мм |
| Тип | Автоклав |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | АЧ04 |
| Вага | 15 |
| Місткість | 16 банок 0.5 л |
| Габарити | 35 x 40 x 55 см |
| Гарантія | 24 місяці на корпус і шви |
| Максимальна температура | 120 °C |
| Максимальний робочий тиск | 6 Bar |
| Матеріал | Чорна сталь |
| Оплата/Доставка | Відсилання товару за 35% передоплати на рахунок компанії IBAN. Виготовлення товару від 1 до 10 днів |
| Спосіб нагрівання | Електричний (газова плита/пальник) |
| Країна-виробник | Україна |
- Ціна: 8 360 ₴
- В наявності
- Код: АЧ04
Автоклав побутовий електричний з автоматикою посилений Троян 16 35х40х55 см 16 банок 0.5 л (АЧ04)
10 030 ₴
8 360 ₴
- +380 (68) 459-07-33

