


Автоклав бюджетного класу РБ-21 електричний з газового балона.
Побутовий універсальний автоклав із газового балона РБ-21 електричний.
Місткість: 21 по 0,5 л або 10 по 1 л.
Товщина стін корпусу такого автоклава — 3 мм.
За функціональністю та комплектацією нічим не поступається своїм дорогим побратим із неіржавкої сталі.
Від них він успадкував зручну та надійну кришку — спочатку роботи притискається від руки однією гайкою, далі тиск притискає кришку зсередини.
Така кришка набагато зручніша, ніж у старих автоклавах, де кришка притискається 7-8 болтами.
Всі автоклави проходять перевірку на герметичність 8 Bar тиску (робочий тиск 4 Bar).
Габарити (без комплектуючих): 30х40х60 см
Комплектація автоклава РБ-21 електро з біметалом:
1. термометр біметалевий (120 градусів)
2. манометр (6 Bar)
3. клапан безпеки
4. штуцер для нагнітання тиску
5. прокладка (вирізана вручну)
6. ТЕН потужністю 2 кВт THERMOWATT (Італія)
7. кабельне введення (сальник)
8. інструкція з гарантією
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Троян |
| Товщина стінок | 3 мм |
| Тип | Автоклав |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 17 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | av-18400 |
| Місткість | 21 банка 0.5 л |
| Габарити | 30 x 40 x 60 см |
| Гарантія | 24 місяці на корпус і шви |
| Максимальна температура | 120 °C |
| Максимальний робочий тиск | 6 Bar |
| Матеріал | Чорна сталь |
| Оплата/Доставка | Відсилання товару за 35% передоплати на рахунок компанії IBAN. Виготовлення товару від 1 до 10 днів |
| Спосіб нагрівання | Електричний (газова плита/пальник) |
| Країна-виробник | Україна |
- Ціна: 6 740 ₴
- В наявності
- Код: av-18400
Автоклав електричний із біметалевим термометром і автоматикою Троян РБ-21 30х40х60 см 21 банка 0.5 л (av-18400)
8 090 ₴
6 740 ₴
- +380 (68) 459-07-33

