-17%






Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Побутовий універсальний автоклав з газового балону РБ-28 електричний.
Місткість: 28 банок по 0.5 л
Габарити: (без комплектуючих) 30х40х85 см.
Для автоклава використовується вогнестійка фарба.
Також вбудований італійський тен Termovat потужністю 2 кВт.
Основна відмінність
- - зручна еліпсоподібна кришка, яка підтискається зсередини автоклава.
Ця модель універсальна, її можна використовувати як на газовій плиті, так і від електромережі.
Електротен захищений кришкою.
Є можливість комплектувати електричним терморегулятором РИК3-МР, який повністю автоматизує процес приготування продукту.
У комплекті:
- - автоклав (місткість)
- - градусник спиртовий (скляний)
- - манометр 6 атм
- — штуцер
- - ТЕН 2 кВт
- - терморегулятор РИК3-МР (за додатковим замовленням)
- - шнур із вилкою
- - інструкція
- - Книга рецептів (за умови додаткового замовлення)
Гарантія: 24 місяці на корпус і шви
Виготовлений в Україні
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Троян |
| Тип | Автоклав |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 19 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | АЧ12 |
| Місткість | 28 банок 0.5 л |
| Габарити | 30 x 40 x 85 см |
| Гарантія | 24 місяці на корпус і шви |
| Максимальна температура | 120 °C |
| Максимальний робочий тиск | 6 Bar |
| Матеріал | Чорна сталь |
| Оплата/Доставка | Відсилання товару за 35% передоплати на рахунок компанії IBAN. Виготовлення товару від 1 до 10 днів |
| Спосіб нагрівання | Електричний (газова плита/пальник) |
| Країна-виробник | Україна |
| Товщина стінки | 3 мм |
- Ціна: 6 740 ₴

