



Автоклав вогневий ТРОЯН-32
Ця модель — чудова альтернатива автоклавам серії Люкс (з неіржавкої сталі), але дешевша.
Модельний ряд ТРОЯН виготовляється з чорної сталі завтовшки 3 мм, що дає змогу використовувати автоклав багато років до настання наскрізної корозії.
В автоклавах встановлюється зручна, надійна кришка, яка фіксується тільки однією гайкою (барацком) від руки, а в процесі стерилізації кришка притискається ще більше завдяки тиску зсередини.
Також усі троси комплектуються стрільцем біметалевим термометром, у гільзу якого не потрібно наливати мастило перед кожним приготуванням.
Особливості моделі:
- - зручна та надійна кришка та наявність біметалевого термометра
- габарити (без комплектуючих): 35х40х70 см
Комплектація автоклава:
- термометр біметалевий (120 градусів)
- манометр (6 Bar)
- клапан безпеки
- штуцер для нагнітання тиску
- прокладка з харчового силікону
- книга рецептів
- інструкція з гарантією
Гарантія: 12 місяців (на корпус)
Виготовлено в Україні
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Троян |
| Тип | Автоклав |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 19 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | АЧ03 |
| Місткість | 32 банки 0.5 л |
| Габарити | 35 x 40 x 70 см |
| Гарантія | 12 місяців (на корпус) |
| Максимальна температура | 120 °C |
| Максимальний робочий тиск | 6 Bar |
| Матеріал | Чорна сталь |
| Оплата/Доставка | Відсилання товару за 35% передоплати на рахунок компанії IBAN. Виготовлення товару від 1 до 10 днів |
| Спосіб нагрівання | Вогневий (газова плита/костер) |
| Країна-виробник | Україна |
| Товщина стінки | 3 мм |
- Ціна: 6 470 ₴

