-17%




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Побутовий універсальний автоклав із газового балону РБ-21 електричний.
Місткість банок: 21 по 0.5 л або 10 по 1 л.
Габарити (без комплектуючих): 30х40х60 см
Вбудований італійський тен Termovat потужністю 2 кВт.
Фарбування — вогнестійка.
Основна відмінність — зручна еліпсоподібна кришка, яка підтискається зсередини автоклава.
Цей автоклав є універсальним.
Його можна використовувати як на газовій плиті, так і від електромережі.
Електротен захищений кришкою.
Може комплектуватися електричним терморегулятором РИК3-МР, який повністю автоматизує процес приготування продукту.
У комплекті:
- - автоклав (місткість)
- - градусник спиртовий (скляний)
- - манометр 6 атм
- — штуцер
- - ТЕН 2 кВт
- - терморегулятор РИК3-МР (задається додатково)
- - шнур із вилкою
- - інструкція
- - Книга рецептів (задається додатково)
Гарантія: 24 місяці на корпус і шви
Виготовлений в Україні
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Троян |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Товщина стінок | 3 мм |
| Тип | Автоклав |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 17 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | АЧ11 |
| Місткість | 21 банка 0.5 л |
| Габарити | 30 x 40 x 60 см |
| Гарантія | 24 місяці на корпус і шви |
| Максимальна температура | 120 °C |
| Максимальний робочий тиск | 6 Bar |
| Оплата/Доставка | Відсилання товару за 35% передоплати на рахунок компанії IBAN. Виготовлення товару від 1 до 10 днів |
| Спосіб нагрівання | Електричний (газова плита/пальник) |
| Країна-виробник | Україна |
- Ціна: 6 470 ₴

