


Вогневий автоклав Троян на 8 банок по 0.5 л.
Автоклави модельного ряду ТРАН мають зручну, надійну кришку та сучасний біметалевий термометр, у який не потрібно заливати мастило.
Кришка автоклава закручується тільки однією гайкою (барашком) від руки.
Кришка притискається зсередини, що забезпечує чудову герметичність автоклава.
Наприклад, в автоклавах старого зразка кришка закручується на 7-8 гайок, що займає чимало часу.
Крім того, могли виникнути проблеми з герметичність, якщо не дотягнути одну з гайок.
Трояне ж виготовляються з чорної сталі завтовшки 3 мм, що дає змогу експлуатувати автоклав багато років до появи наскрізної корозії корпусу.
Покриття автоклава — спеціальна вогнестійка фарба.
Всі вироби проходять перевірку на герметичність із тиском 8 Bar (робочий тиск 4 Bar).
Особливості моделі:
- - зручна та надійна кришка
- - наявність біметалевого термометра
- габарити (без комплектуючих): 30х40х40 см
Комплектація автоклава:
- - термометр біметалевий (120 градусів)
- - манометр (6 Bar)
- - клапан безпеки
- - штуцер для нагнітання тиску
- - прокладка з харчового силікону
- - книга рецептів
- - інструкція з гарантією
Гарантія: 24 місяці (на корпус)
Виготовлено в Україні
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Троян |
| Товщина стінок | 3 мм |
| Тип | Автоклав |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | АЧ01-8 |
| Місткість | 8 банок 0.5 л |
| Габарити | 30 x 30 x 40 см |
| Гарантія | 24 місяці (на корпус) |
| Максимальна температура | 120 °C |
| Максимальний робочий тиск | 6 Bar |
| Матеріал | Чорна сталь |
| Оплата/Доставка | Відсилання товару за 35% передоплати на рахунок компанії IBAN. Виготовлення товару від 1 до 10 днів |
| Спосіб нагрівання | Вогневий (газова плита/костер) |
| Країна-виробник | Україна |
- Ціна: 5 520 ₴

