-17%








Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автоклав вогневий РБ-21
Ця модель належить до бюджетних автоклавів. Він виробляється з б/у газових балонів. Товщина стін корпусу становить 3 мм.
За функціональністю та комплектацією РБ-21 не поступається дорожчим моделям.
Автоклав має зручну та надійну кришку — спочатку роботи притискаються від руки однією гайкою, далі кришка притискається зсередини.
Така кришка набагато зручніша, ніж у старих автоклавах, де вона притискається 7-8 гайками.
Всі автоклави проходять перевірку на герметичність із тиском 8 Bar (робочий тиск 4 Bar).
Особливості моделі:
- зручна та надійна кришка
- наявність клапана безпеки
- габарити (без комплектуючих): 30х30х60 см
Комплектація автоклава:
- термометр біметалевий (120 градусів)
- манометр (6 Bar)
- клапан безпеки
- штуцер для нагнітання тиску
- прокладка
- інструкція з експлуатації
Гарантія: 24 місяці на корпус і шви
Виготовлений в Україні
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Троян |
| Тип | Автоклав |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | АЧ08 |
| Місткість | 21 банка 0.5 л |
| Габарити | 30 x 30 x 60 см |
| Гарантія | 24 місяці на корпус і шви |
| Максимальна температура | 120 °C |
| Максимальний робочий тиск | 6 Bar |
| Матеріал | Чорна сталь |
| Оплата/Доставка | Відсилання товару за 35% передоплати на рахунок компанії IBAN. Виготовлення товару від 1 до 10 днів |
| Спосіб нагрівання | Вогневий (газова плита/костер) |
| Країна-виробник | Україна |
| Товщина стінки | 3 мм |
- Ціна: 4 980 ₴

