-17%






Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автоклав побутовий Троян -16 3 мм
Автоклави модельного ряду ТРАН мають зручну, надійну кришку та сучасний біметалевий термометр, у який не потрібно заливати мастило.
Кришка автоклава закручується тільки однією гайкою (барашком) від руки.
Кришка притискається зсередини, що забезпечує чудову герметичність автоклава.
Наприклад, в автоклавах старого зразка кришка закручується на 7-8 гайок, що займає чимало часу.
Крім того, могли виникнути проблеми з герметичність, якщо не дотягнути одну з гайок.
Трояне ж виготовляються з чорної сталі завтовшки 3 мм, що дає змогу експлуатувати автоклав багато років до появи наскрізної корозії корпусу.
Покриття автоклава — спеціальна вогнестійка фарба.
Усі вироби проходять перевірку на герметичність із тиском 8 Bar (робочий тиск 4 Bar).
Особливості моделі:
- зручна та надійна кришка
- наявність біметалевого термометра
- габарити (без комплектуючих): 35х40х45 см
Комплектація автоклава:
- термометр біметалевий (120 градусів)
- манометр (6 Bar)
- клапан безпеки
- штуцер для нагнітання тиску
- прокладка з харчового силікону
- книга рецептів
- інструкція з гарантією
Гарантія: 24 місяці (на корпус)
Виготовлено в Україні
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Троян |
| Товщина стінок | 3 мм |
| Тип | Автоклав |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | АЧ01 |
| Місткість | 16 банок 0.5 л |
| Габарити | 35 x 40 x 45 см |
| Гарантія | 24 місяці (на корпус) |
| Максимальна температура | 120 °C |
| Максимальний робочий тиск | 6 Bar |
| Матеріал | Чорна сталь |
| Оплата/Доставка | Відсилання товару за 35% передоплати на рахунок компанії IBAN. Виготовлення товару від 1 до 10 днів |
| Спосіб нагрівання | Вогневий (газова плита/костер) |
| Країна-виробник | Україна |
- Ціна: 5 790 ₴

