-17%






Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автоклав побутовий РБ-14 мінівогневий.
Характеристики:
- ємність: 14 банок 0.5 л або 5 банок 1 л. Зручна конструкція кришки на 1 шпильці
- габарити (без комплектуючих): 30х30х50 см
- - матеріал: чорна сталь 3 мм
- Комплектація автоклава РБ-14:
- - автоклав
- - термометр
- - манометр
- — штуцер для підкачування повітря
Гарантія: 24 місяці на корпус і шви
Виготовлений в Україні
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Троян |
| Товщина стінок | 3 мм |
| Тип | Автоклав |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | АЧ07 |
| Місткість | 14 банок 0.5 л |
| Габарити | 30 x 30 x 50 см |
| Гарантія | 24 місяці на корпус і шви |
| Максимальна температура | 120 °C |
| Максимальний робочий тиск | 6 Bar |
| Матеріал | Чорна сталь |
| Оплата/Доставка | Відсилання товару за 35% передоплати на рахунок компанії IBAN. Виготовлення товару від 1 до 10 днів |
| Спосіб нагрівання | Вогневий (газова плита/костер) |
| Країна-виробник | Україна |
- Ціна: 4 710 ₴

