




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коли висота стель у приміщенні досягає 10 метрів, то опалити приміщення традиційними способами стає складно. Використовуючи промисловий нагрівач П2000, можна швидко створити комфортне тепло. Установлення здійснюється на стелі або арматурі освітлювальних систем. За потреби монтаж промислового інфрачервоного обладнання виконується на певній висоті за допомогою підвішування на троси.
Гарантія:
3 роки: нагрівач встановлюється покупцем самостійно.
7 років: монтаж сертифікованими фахівцями, без використання додаткових пристроїв зі стабілізації напруги (стабілізатор або реле напруги).
25 років: монтаж сертифікованими фахівцями, з використанням додаткових пристроїв зі стабілізації напруги (стабілізатор або реле напруги).
Об'єкти використання:
Складки, ангори
Автосервіси
Торгові центри, магазини
Виробничі цеху
Кинотеатры, спортзалы
Житлові приміщення з багатосвітними стелями або атріумом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bilux |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | bacf9455 |
| Вага | 12,4 |
| Габарити | 1540 х 300 х 42 мм см |
| Гарантія | 36 місяців |
| Додаткові функції | Низькотемпературне нагрівання (до -20 °C) |
| Додаткові характеристики | Споживана енергія 0,6 кВт·год Напруга 230 В Висота підвісу 3-10 м |
| Випромінювання | Довгооливні (50-1000 мкм) |
| Кількість режимів обігрівання | 1 |
| Комплектація | гвинт M5x6 х2, дюбель 8x40 x4, скоба x2, нагрівач, посібник з експлуатації |
| Макс температура нагрівання нагрівача, °C | 250 |
| Максимальна потужність | 2000 |
| Монтаж | Стельовий |
| Потужність, Вт | 2000 |
| Призначення | Промисловий |
| Живлення | От сети |
| Площа обслуговування, кв м | 40, 20 |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Панелі |
| Тип живлення | Електричні |
| Керування | Електронне |
| Функції захисту | Влагозащита |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 12 099 ₴


