-19%


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Різак газовий Tramp TRG-023 19*6,7*2,5
Газовий різак, зроблений у формі паяльної лампи широкого застосування. Призначений для встановлення на високий цанговий газовий балон. Підходить для плавлення металу, паяння, розведення вогню на вулиці. Спрямоване газове струмінь завдовжки 120 мм із температурою приблизно 1200 °C. Без п'єзопідпалу.
Характеристика газового різака Tramp TRG-023:
- Розміри: 19 х 6,7 х 2,5 см
- Потужність, кВт: 1,9 кВт
- Вага: 115 г
- Витрата, г/год: 90 г/год
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 002421 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Максимальна робоча температура | 1200 |
| Потужність | 1900 Вт |
- Ціна: 340 ₴

