
Килимок для йоги та фітнесу Power System PS-4017 FITNESS-YOGA MAT Purple
Якісний і міцний мат для фітнесу та йоги є дуже важливим компонентом ефективного та приємного тренування. Цей професійний мат стане незамінним помічником для проведення різних тренувань — зокрема й на заняттях аеробікою, пілатесом та йогою. Мата відповідного розміру і досить м'який, створює приємну м'яку, але водночас міцну поверхню для тренувань. Мат із нековзною поверхнею робить виконання вправ зручним і безпечним. Килимок м'який, його поверхня легко набуває форми тіла. Він забезпечить вам комфорт і стійкість під час занять йогою. Килимок не розтягується в процесі практики. Опис: Покращує тонус м'язів, стійкість і поставу. Ідеальний для занять пілатесом і фітнесом. Легко чиститься після використання. Не слизька поверхня. Приємні на дотик. Є вбудований ремінець для транспортування. Технічні характеристики: Розміри: довжина: 180; ширина: 61; товщина: 1. Вага (кг): 1.5
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Power system |
| Довжина | 180 см |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 61 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PS-4017_Purple |
| Габарити паковання | 180х15х15 см |
| Країна реєстрації бренда | Чехия |
| Тип | Килимки |
| Товщина | 1 см |
- Ціна: 1 500 ₴
- В наявності
- Код: PS-4017_Purple
Килимок для йоги та фітнесу Power System PS-4017 FITNESS-YOGA MAT Purple (PS-4017_Purple)
1 500 ₴
- +380 (68) 459-07-33

