



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У серії Core, Chieftec виводить на ринок новий блок живлення із сертифікатом ККД 80 PLUS Gold, що гарантує найкраще співвідношення ціни та якості. Мета блоків живлення серії Core — це показати комбінацію продуктивності, ККД і надійності, що викликає повагу. З виходом струму, що варіюється від 500 W до 700 W, цей продукт ідеально підходить для користувачів, які хочуть отримати дуже серйозний вихід за струмом за вигідною ціною.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| +12V1 | 41А |
| +12V2 | Немає |
| +12V3 | Немає |
| +12V4 | Немає |
| +33V | 18 А |
| +5V | 18 А |
| +5Vsb | 2.5А |
| 12V | 0.3А |
| 4+4 pin CPU | 1 |
| 4-pin CPU | Немає |
| 8-pin CPU | Немає |
| Floppy | 1 |
| Molex | 3 |
| PCI-E 6+2pin | 1 |
| PCI-E 6pin | Немає |
| PCI-E 8pin | Немає |
| Артикул | BBS-500S |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Гарантія | 24 мес. |
| ККД | 80% |
| Категорія | 5 |
| Кількість роз'ємів для під'єднання HDD/FDD/SATA | 4 |
| Модульне під'єднання кабелів | Немає |
| Потужність | 500 Вт |
| Охолодження | 1х120 мм |
| Підтримка 80 PLUS | 80 Plus Gold |
| Розміри, вага | 150х140х87 мм |
| Форм-фактор БП | PS II |
| Функція PFC | активний |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 3 535 ₴

