
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
CTG-750C є одним із 3 модульних блоків живлення в роздрібному пакованні, яким було доповнено популярну серію A-80, що отримала безліч нагород і добре відома у всьому світі впродовж багатьох років. Цю модель можна сміливо назвати хітом продажів серед усіх подібних продуктів цієї потужності, завдяки вдалому ціннику, високому ККД >85%, довгим відстібним периферійним кабелям в обплетенні та тихій роботі 120 мм вентилятора.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| +12V1 | 35А |
| +12V2 | 35А |
| +12V3 | немає даних |
| +12V4 | немає даних |
| +33V | 22А |
| +5V | 22А |
| +5Vsb | 2.5А |
| 12V | 0.3А |
| 4+4 pin CPU | 1 |
| 4-pin CPU | Немає |
| 8-pin CPU | Немає |
| Floppy | 2 |
| Molex | 4 |
| PCI-E 6+2pin | 2 |
| PCI-E 6pin | Немає |
| PCI-E 8pin | Немає |
| Артикул | CTG-750C |
| Вхідна напруга | 230 В |
| Гарантія | 24 мес. |
| ККД | 85% |
| Категорія | 5 |
| Кількість роз'ємів для під'єднання HDD/FDD/SATA | 6 |
| Модульне під'єднання кабелів | Да |
| Потужність | 750 Вт |
| Охолодження | 1х120 мм |
| Розміри, вага | 150х140х87 мм |
| Форм-фактор БП | PS II |
| Функція PFC | активний |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 3 799 ₴

