


Крісло груша з принтованого велюру підійде для домашнього використання, офісу або закладу. Такий мішок поєднуватиметься з великим диваном у вітальні, впишеться в робочу атмосферу офісу та буде стильним рішенням для кафе.
Великий розмір 150х100 см, розрахований на будь-яку комплекції. Він не має обмежень щодо зросту або за вагою, і підійде як дитині, так і дорослому. За площею таке крісло займає приблизно 100 см квадратних і не має занадто гучностійкого вигляду, хоча на ньому можна навіть полежати.
Сам матеріал м'який і приємний на дотик. Велюр має мінімальне декоративне плетіння та короткий ворс. Він надійний і невибагливий у догляді. Принт не наклеєний, а глибоко вбитий у тканину за високої температури, завдяки чому він не переться з часом.
Крісло мішок набуває форми тіла, розподіляючи навантаження на хребет і добре підтримує шию та голову.
Зовнішній чохол знімний, його можна прати в машинці на делікатному пранні. Для зняття чохла досить відкрити змійку вздовж спинки виробу та від'єднати спеціальну липучку-фіксатор.
Як наповнювач використовуються кульки пінополістиролу розміром 2-5 мм. Спінений полістирол (пінополістирол, пінопласт) — це легкий і гіпоалергенний матеріал, який на 90% складається з повітря! Наші гранули 2-5 мм зроблені з первинного полістиролу рівномірно білого кольору без домішок. Це екологічно чистий і гіпоалергенний продукт, що підтверджено експертним висновком про відповідність продукції єдиним санітарно-епідеміологічним вимогам! Фракція кульок 2-5 мм найкраще підходить для крісло мішка в плані комфорту, грошей і зсідання згодом.
Комплектація зібраного крісла:
- Знімний зовнішній чохол для прання на довгій блискавці;
- Внутрішній чохол зі щільної підкладкової тканини;
- Липучка-фіксатор на внутрішньому чохлі;
- Ручка для перенесення;
- Клапан виходу повітря (аератор);
- Замок блискавка із захисним клапаном, зокрема для досипки наповнювача;
- Подвійні шви армованими нитками;
- Наповнювач 2-5 мм.
Товар постачається в зібраному вигляді — дібрали крісло мішок із пакета та можна користуватися.
Розмір крісла в заправленому вигляді та виставленому, як на фото:
- Висота 85 см;
- Ширина 90см;
- Глибина 100 см.
Лекальний розмір 150х100 см.
Характеристики ткани:
- м'який велюр із мінімальною кількістю ворсу;
- принт не наклеєний, а глибоко вбитий у тканину за високої температури, завдяки чому не стирається з часом і не схильний до зносу;
- особливість — меблевого типу, використовується для диванів, крісел мішків, подушок і інших меблів;
- вага матеріалу — 460 г/м2;
- зносостійкість за тістом Martindale — 35 тис циклів;
- країна постачальник тканини — Туреччина;
- велика кількість варіантів принтів.
Додатково можна замовити:
- Пуф, як аксесуар для крісла (можна лежати, закинувши ноги на пуф, використовувати як підставку, столик або окреме місце для сидіння);
- Новий покращений наповнювач із холофайбером (крісло м'якше, краще набуває форми тіла, менше дає з часом усадку).;
- Логотипи компаній, назви, імена;
- Унікальні зображення на тканині крісла (принти).
Хто шукає гарне, прятне на дотик крісло з ніжним палітрою пастельних кольорів і яскравими трендовими відтінками, рекомендуємо звернути особливу увагу на велюр!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1061 |
| Висота сидіння, см | 40 |
| Висота спинки | 150см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глибина | 80 |
| Декорування | З квітковим принтом |
| Діаметр | 100см |
| Додаткові характеристики | Захисний клапан замок-блискавка |
| Додатковий текст | Покращена підтримка спини, шиї та голови. |
| Доставка/оплата | Доставка: кур'єр, відділення, самовоз. Оплата: готівка, накладна плата, безнал. |
| Матеріал верху | Велюр |
| Матеріал наповнювача | Пінополістирольні гранули 2-5 мм |
| Рекомендації щодо догляду | Прати при температурі 30; не можна віджимати та сушити |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Крісло-мішок |
| Форма | Груша |
- Ціна: 4 190 ₴

