



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Willer EV80DR Optima — надійний накопичувальний електричний бойлер циліндричної форми об'ємом 80 літрів. Унікальна технологія виробництва: внутрішній бак бойлера складається з двох півсферів, з'єднаних одним зварним швом — ймовірність протікання на 67% менша, ніж в інших виробників. Обладнаний двома захищеними (сухими) нагрівальними елементами загальною потужністю 2,0 кВт. ТЕНи захищені від води спеціальним кожухом з емальованим покриттям, що дає змогу продовжити термін експлуатації нагрівальних елементів і бойлера. Внутрішній бак, виготовлений зі сталі, покритої титанокварцовою емаллю, і захисний магнієвий анод забезпечують тривалий термін експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WILLER |
| Вага | 22 кг |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EV80DR optima |
| Внутрішнє покриття бака | емальована сталь |
| Час первинного нагрівання | 1 год 52 хв |
| Габарити | 410 х 865 х 430 мм |
| Гарантія | 12 мес. |
| Діапазон висоти | 70-90.9 см |
| Діапазон глибини | 41-50 см |
| Діапазон потужностей | 2000-2499 Вт |
| Діапазон обсягів | 80-99 л |
| Діапазон ширини | 41-50 см |
| Захист | Да |
| Захист від перегрівання | Да |
| Максимальна температура нагрівання | 75°C |
| Матеріал бака | титанокварцова емаль |
| Потужність | 2000 Вт |
| Об'єм | 80 л |
| Підвод труб | нижній |
| Підтримка Wi-Fi | Немає |
| Таймер | Немає |
| Тип ТЕНа | сухий ТЕН |
| Тип керування | Механічне |
| Тип встановлення | настінна |
| Турборежим | Немає |
| Встановлення | вертикальне |
| Форма | Циліндрична |
| Колір | Білий |
- Ціна: 8 199 ₴

