-12%


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подушка для подорожей Tramp TRI-008 самонадувна
Ця компактна, легка самонадувна подушка дасть вам змогу швидко та комфортно розміститися на природі. Упакована в компактний тканинний мішечок, який зручно розмістити в рюкзаку або сумці.
Просто відкрийте клапан і зачекайте 5-7 хвилин — подушка наддається сама!
Призначення: для походів, подорожей, поїздок і відряджень. Компактна легка дорожня самонадувна подушка.
Характеристики подушки самонадувної Tramp TRI-008:
- Вага: 250 г
- Розміри: 43 х 34 х 8,5 см
- Материал: Polyester 75D/PVC/WR.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | iz12854 |
| Вага | 250 |
| Тип | Подушки |
| Вікова група | Дорослі |
| Висота | 8.5 мм |
| Довжина | 43 мм |
| Матеріал | Поліестер |
| Самонадувна | Да |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 34 мм |
- Ціна: 482 ₴

