




Надувна подушка під шию Tramp Lite Комфорт TLA-008
Надувна подушка-підголівник Tramp TLA-008 виручить кожного туриста. Такий варіант подушки чудово підійде для довгої подорожі сидячи. Подушка TLA-008 не займе багато місця в автомобілі.
Якісний матеріал, з якого виготовлений підголівник — полівінілхлорид — досить міцний і стійкий до зношування. Велюрове покриття, приємне та м'яке на дотик, створює комфортні умови під час відпочинку.
Форма подушки забезпечує правильне положення голови.
Подушка-підголівник TLA-008 сприяє розслабленню шийних м'язів і дає можливість комфортно подорожувати транспортом. Така річ неодмінно стане в пригоді кожному туристу.
Комфортніший варіант SLI-011.
Особливості:
Завдяки подвійному клапану легко надувати та здувати подушку.
Подушка упакована в компактний тканинний мішечок.
Характеристики подушки надувної Tramp Lite Комфорт TLA-008:
- Матеріал: PCV (полівінілхлорид), 0,51 мм
- Розмір: 45 см х 28 см х 13 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Матеріал | ПВХ |
| Самонадувна | Ні |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | iz12850 |
| Тип | Подушки |
| Висота | 13 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина | 28 мм |
- Ціна: 210 ₴



