
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал верху: полівінілхлорид ПВХ.
Матеріал наповнювача: деревні тирси.
Діаметр: 32 см.
Вага: 20 кг.
Довжина: 85 см.
Кріплення: ремінь.
Цвет: Чорний.
Призначення: відпрацювання ударів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SPORTKO |
| Вага | 20 кг |
| Висота | 85 см |
| Діаметр | 32 см |
| Тип | Мішок |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MP-3_Чорний |
| Тип кріплення | На ремені |
| Кількість кріплень | 4 |
| Матеріал | Полівінілхлорид (PVC) |
| Наповнювач | Гумова крихта + Деревні тирси |
| Залучення | Бокс |
| Форма | Циліндрична |
- Ціна: 1 289 ₴
- Немає в наявності
- Код: MP-3_Черный
Мішок боксерський Циліндр ремінний кріп. ПВХ h-85 см Класик SPORTKO MP-3 d-32 см вага — 20 кг Чорний
1 289 ₴
- +380 (68) 459-07-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

