
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: пластик, гума.
Довжина: 46 см.
Діаметр: 25 мм.
Колір: чорний.
Призначення: для фітнесу та тренувань із обтяженнями.
Ідеальний гриф для створення гарного рельєфного тіла!
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TA-80257-46 |
| Виробник | Shuang Cai Sports |
| Тип | Грифи для гантелей |
| Тип замка | Нарізний |
| Діаметр грифа | 25 мм |
| Діаметр посадкової втулки | 25 мм |
| Довжина | 46 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Покриття робочої поверхні | Гума |
| Тип | Набірні |
| Залучення | Бодибілдинг і Паверліфтинг |
| Форма грифа | Пряма |
- Ціна: 197 ₴

