
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: хромована сталь.
Довжина: 40 см.
Діаметр: 25 мм.
Вага: 1.3 кг.
Колір: хром.
Призначення: для тренувань із вільною вагою.
Надійний гриф для тривалих ефективних тренувань!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sports |
| Вага | 1.3 кг |
| Тип | Гриф гантельний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TA-8049 |
| Діаметр грифа | 25 мм |
| Діаметр посадкової втулки | 25 мм |
| Довжина | 40 см мм |
| Матеріал | Метал |
| Покриття робочої поверхні | Насечки |
| Залучення | Бодибілдинг і Паверліфтинг |
| Форма | Пряма |
- Ціна: 379 ₴

