
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: хромована сталь.
Довжина: 35 см.
Діаметр: 25 мм.
Вага: 1.3 кг.
Колір: хром.
Призначення: для тренувань із вільною вагою.
Надійний гриф для тривалих ефективних тренувань!
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | TA-8050 |
| Вага (кг) | 1.3 |
| Тип | Грифи для гантелей |
| Тип замка | Нарізний |
| Діаметр грифа | 25 мм |
| Діаметр посадкової втулки | 25 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Матеріал | Метал |
| Покриття робочої поверхні | Насечки |
| Тип | Набірні |
| Залучення | Бодибілдинг і Паверліфтинг |
| Форма грифа | Пряма |
| Колір | Хром |
- Ціна: 362 ₴

