
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: хромована сталь.
Довжина: 1,5 м.
Діаметр: 28 мм.
Вага: 7 кг.
Колір: хром.
Призначення: для силових вправ.
Прямий гриф — прямий шлях до атлетичного тіла!
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | TA-8066 |
| Виробник | Shuang Cai Sports |
| Вага (кг) | 7 |
| Тип | Грифи для штанг |
| Тип замка | Гвинтовий |
| Діаметр грифа | 28 мм |
| Діаметр посадкової втулки | 28 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Матеріал | Метал |
| Покриття робочої поверхні | Насечки |
| Тип | Гриф для штанги |
| Залучення | Бодибілдинг і Паверліфтинг |
| Форма грифа | Пряма |
| Колір | Хром |
- Ціна: 1 313 ₴

