
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: хромована сталь.
Довжина: 0,87 м.
Діаметр: 25 мм.
Вага: 9 кг.
Колір: хром.
Призначення: для силового тренінгу та фітнесу.
Гриф із паралельним хватом — це ідеальний снаряд для гармонійного розвитку!
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | TA-34TB-25 |
| Виробник | Shuang Cai Sports |
| Вага (кг) | 9 |
| Тип | Грифи для штанг |
| Тип замка | Гвинтовий |
| Діаметр грифа | 25 мм |
| Діаметр посадкової втулки | 25 мм |
| Довжина | 87 мм |
| Матеріал | Метал |
| Покриття робочої поверхні | Насечки |
| Тип | Гриф для штанги |
| Залучення | Бодибілдинг і Паверліфтинг |
| Форма | Овальна |
| Форма грифа | Драбина |
| Колір | Хром |
- Ціна: 2 323 ₴

