
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: хромована сталь.
Довжина: 0,87 м.
Діаметр: 28 мм.
Вага: 10 кг.
Колір: хром.
Призначення: для силового тренінгу та фітнесу.
Гриф із паралельним хватом — це ідеальний снаряд для гармонійного розвитку!
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | TA-34TB-28 |
| Виробник | Shuang Cai Sports |
| Вага (кг) | 10 |
| Тип | Грифи для штанг |
| Тип замка | Нарізний |
| Діаметр грифа | 28 мм |
| Діаметр посадкової втулки | 28 мм |
| Довжина | 87 мм |
| Матеріал | Метал |
| Покриття робочої поверхні | Насечки |
| Тип | Гриф для штанги |
| Залучення | Бодибілдинг і Паверліфтинг |
| Форма | Овальна |
| Форма грифа | Драбина |
| Колір | Хром |
- Ціна: 2 846 ₴

