
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: метал.
Довжина: 2,18 м.
Діаметр ручки: 28 мм.
Діаметр посадкової втулки: 50 мм.
Вага: 18,5 кг.
Колір: хром.
Призначення: для силових тренувань.
Прямий гриф — це основа спортивних успіхів будь-якого атлета!
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | TA-8072 |
| Виробник | Shuang Cai Sports |
| Вага (кг) | 20 |
| Тип | Грифи для штанг |
| Тип замка | Нарізний |
| Діаметр грифа | 28 мм |
| Діаметр посадкової втулки | 50 мм |
| Довжина | 218 мм |
| Матеріал | Метал |
| Покриття робочої поверхні | Насечки |
| Тип | Гриф для штанги |
| Залучення | Бодибілдинг і Паверліфтинг |
| Форма грифа | Пряма |
| Колір | Хром |
- Ціна: 4 073 ₴

