-35%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машинка для видалення ковтунів Gemei GM 335, машинка для зняття ковтунців, окатишів
Машинка для видалення ковтунів Gemei GM 335/машинка для зняття ковтунців, окатишів
Машинка для видалення ковтунців призначена для швидкого видалення ковтунців з одягу, м'яких меблів.
Незамінна річ, яка повертає охайний вигляд виробам із вовни та трикотажу. Машинка працює за принципом електричної бритви.
Зрізані ковтунці збираються у спеціальному відсіку. Захисна сітка оберігає тканину від пошкодження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Захисна кришка для лез | Так |
| Захисна металева сітка | Так |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал резервуара | Непрозорий пластик |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Щіточка для чищення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5002 |
| Вага | 0.375 |
| Глибина | 150 |
| Тип призначення | Машинка для видалення ковтунів Gemei GM 335, машинка для зняття ковтунців, окатишів |
- Ціна: 613,60 ₴






