




Призначення: Кистьовий еспандер призначений для тренування сили хвата в кисті, забезпечує тренування передпліччя, пальців і силу рук.
Опис:
Міцна конструкція. Цей кистьовий еспандер, виготовлений зі сталі, слугуватиме вам упродовж багатьох років. Алюмінієві ручки міцні, але легкі, зручні у ваших руках — не ковзають, забезпечуючи вам чудове тренування.
Компактний тренажер. На відміну від більшості, ви можете брати із собою цей тренажер для рук і займатися всюди, хай де ви будете. Використовуйте його вдома, в офісі або під час подорожей, і проведіть час продуктивним тренуванням.
Зміцнювачі пензля: тренування еспандером спрямовані на передпліччя й руки, на пальці та зап'ястя, забезпечують ідеальний спосіб наростити силу рук і збільшити захоплення. Коли ваші руки стануть міцнішими, ви зможете підіймати великі ваги. Безумовно, найкращий вибір для скелелазів, тенісистів, спортсменів і музикантів для підвищення гнучкості пальців і зап'ястків.
Реабилитация от травм. Використання цього тренажера для силового тренування для щоденного тренування корисне для відновлення у разі травм пензля, ревматоїдного артриту, артриту, зап'ясткового каналу, тендовагініту, перелому, перелому зап'ястя та операції на сухожилля.
Вибір навантаження: Кистьовий еспандер доступний у двох варіантах 200 lbs-90 кг, 100 lbs-45 кг
Чудова ідея подарунка: Еспандер для кисті, красиво упакований, стане прекрасним подарунком для тих, хто любить тренування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlay |
| Конструкція | Пружинна |
| Тип | Кистьовий |
| Тип навантаження | Стиснення |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PP_4322_90kg |
| Вага | 0.23 |
| Виготовлено | 2020 |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 13 мм |
| Країна Реєстрації | Польща |
| Постачальник | ТОВ "АКОРД-УКРАЇНА" 46008 м.Тернопіль, вул.Подільська,44 |
| Розмір | 90 кг |
| Склад матеріалу | Алюміній |
| Опір | 90 |
| Термін придатності | необмежений |
| Ширина | 10 мм |
- Ціна: 390 ₴



