-35%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний блендер-подрібнювач Cooking Блискавка Метал 250 Вт
Блендер із двоярусним лезом Блискавка підходить для подрібнення фруктів, овочів, м'яса, змішування продуктів, збивання яєць. Також подрібнювач впорається з приготуванням кулінарних страв із ніжною консистенцією, як-от креми, муси, глазурі, пюре, майонези, соуси, паштети або різноманітне дитяче харчування. Низький рівень шуму та плавна робота, можливість подрібнення тільки із закритою кришкою забезпечить зручне й безпечне використання на Вашій кухні.
Подвійний ніж із неіржавкої сталі
Секрет ефективної та швидкої роботи подрібнювача полягає в подвійному ножі з якісної неіржавкої сталі (він і дав назву блендера — Блискавка) і потужному моторі. Містка чаша об'ємом 2 літри дає змогу готувати велику кількість страв. Вона відокремлена від двигуна кришкою, а леза легко знімаються. Завдяки цьому чашу легко мити.
Висока потужність
Для великого нарізування досить лише кількох швидких натискань. Якщо ж ви хочете інгредієнти подрібнити, утримуйте кілька секунд. Прилад такий потужний, що може розмолоти продукти до стану пюре.
Універсальне використання
Подрібнювач Блискавка може впоратися з будь-якими завданнями. Він нарізає, подрібнює, перемелює та доводить інгредієнти до стану пюре. Просто натисніть кнопку, і прилад за лічені секунди наріже овочі, фрукти, сир, м'ясо або горіхи.
Готуйте супи, салати, соуси, дитяче харчування, десерти, а також коктейлі!
Ключові переваги:
Компактний розмір із максимальною місткістю.
Діаметр чаші 180 мм, висота — 105 мм.
Легкодоступний електричний перемикач, розташований на верхній кришці.
Високоякісні матеріали. Корпус і ножі виготовлені з неіржавкої сталі.
Висока швидкість обертання ножів. Тепер можна встигнути більше.
Захист від перегрівання. Не турбуйтеся про перевантаження, прилад зробить це за вас.
Простота догляду. Завдяки продуманому використанню матеріалів, їжа не забивається й не прилипає до приладу.
Характеристики:
Висота — 26 см
Ширина — 23 см
Об'єм чаші — 2 літри
Наявність подвійного ножа
Матеріал лез: нержавіюча сталь
Працює від мережі 220 В;
За обсягом виконуваних функцій легко замінить собою різні кухонні прилади:
Миксер
Шейкер
М'ясорубка
Блендер
Овочерізка
Кавомолка
Збити крем або перемішати інгредієнти для тіста.
Характеристики:
Стан — Нове
Тип призначення — Блендер кухонний електричний Блискавка Vegetable Mixer Подрібнювач Овочерізка від мережі 220V
Ширина — 230 мм
Висота — 260 мм
Колір корпусу — Сірий
Матеріал корпусу — Метал
Споживана потужність — 250 Вт
Тип керування — Механічне
Тип блендера — Стаціонарний
Функція самоочищення — Немає
Прогумовані ніжки — Немає
Відсік для шнура — Ні
Об'єм глечика — 2 л
Мірний стакан — Ні
Матеріал глечика блендера — метал
Отвір для додавання інгредієнтів — Немає
Імпульсний режим — Так
Лопатка — Немає
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Блискавка |
| Імпульсний режим | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Тип управління | Механічне |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Лопатка | Ні |
| Мірний стакан | Ні |
| Колір корпусу | Сірий |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Матеріал глечика блендера | метал |
| Отвір для додавання інгредієнтів | Ні |
| Відсік для шнура | Ні |
| Прогумовані ніжки | Ні |
| Функція самоочищення | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5505 |
| Джерело живлення | Мережа 220 В |
| Потужність, Вт | 250 |
| Призначення | Для дому |
| Об'єм глечика | 2 |
| Споживана потужність | 250 |
| Сфера використання | Для ресторану |
| Тип | Стаціонарний |
| Керування | Механічне |
| Цвет изделия | Сірий |
- Ціна: 557,70 ₴



