-35%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мішок для прання взуття 29*26*10 см Чохол для прання взуття
Брудне взуття здатне неабияк підправити настрій і викликати дискомфорт. Рідка людина не хоче мати охайний і бездоганний вигляд. Що ж робити, якщо кросівки вже не блищать чистотою, а виробник увірує, що прання в машинці автомат їм категорично протипоказане. Усім, хто зіткнувся з цією, далеко не приємною проблемою, пропонуємо простий і зручний варіант розв'язання цієї проблеми — скористатися мішечком для прання взуття. Це зручно та практично.
Такий мішечок допоможе зберегти не тільки взуття, але також улюблену пральну машину. Чохол має захисні вставки поролону. Закривається він блискавкою. Прати в такому чохлі дійсно зручно. Також є ручки для сушіння.
Переваги:
Мішечок для прання взуття допоможе зберегти не тільки взуття, але й пральну машину.
Мішок складається з двох відсіків, розділених перегородкою, кожна з яких має захисні вставки поролону.
Прати в такому чохлі дійсно зручно.
Мішок для прання взуття можна застосовувати неодноразово.
Характеристики:
Тип: Мішок для прання взуття
На блискавці, поролонові вставки
Розмір: 29*26*10 см
Матеріал: Нейлон
Колір: Білий
Рекомендується для взуття до 40 розміру 25,5 см або більше, якщо взуття не об'ємне
Характеристики:
Колір білий
Тип — Мішок
Ширина — 26 см
Довжина — 29 см
Висота — 10 см
Призначення — для прання
Застібка — Липучка | Молоння
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Застібка | Липучка, Блискавка |
| Призначення | Для прання |
| Тип | Мішок |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5578 |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 29 мм |
| Матеріал | Поліестер |
| Ширина | 26 мм |
- Ціна: 192,40 ₴

