-13%






Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гермопакет Tramp TRA-211 175х105 для мобільного телефона
Міцний, еластичний і прозорий гермопакет для мобільного телефона, смартфона, документів або грошей розміром 175 х 105 мм. З пластиковим затискачем на вході та світловідбивною вставкою периметром.
Характеристики:
- Материал: PVC
- Тип: Чохли
- Розміри: 17.5 х 10.5 см
- Сумісність із питною системою: Немає
- Наявність поясного ременя: Немає
- Країна реєстрації бренда: Естонія
- Країна-виробник товару: Китай
-
Комплектація
- Гермопотакет
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Призначення | Для документів, Для телефону |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 175 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 113087 |
| Вага | 55 |
| Вага (кг) | 0.055 |
| Тип | М'який |
| Гарантія | 14 днів |
| Матеріал | PVC |
| Наявність поясного ременя | Немає |
| Розмір | 17.5 х 10.5 см |
| Регулювання плечових лямок по вертикалі | Немає |
| Сумісність із питною системою | Немає |
| Країна реєстрації бренда | Естонія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Чохли |
| Колір | Green |
- Ціна: 248 ₴

