
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: хромована сталь.
Довжина: 1.82 м.
Діаметр: 25 мм.
Вага: 7 кг.
Колір: хром.
Призначення: для силових вправ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TA-72T-25 |
| Вага (кг) | 7 |
| Тип замка | Нарізний |
| Діаметр грифа | 25 мм |
| Діаметр посадкової втулки | 25 мм |
| Довжина | 182 см мм |
| Матеріал | Метал |
| Покриття робочої поверхні | Насечки |
| Тип | Грифи для штанг |
| Залучення | Спортзал |
| Форма грифа | Пряма |
- Ціна: 2 155 ₴
- В наявності
- Код: TA-72T-25
Гриф для штанги Класичний прямий SP-Sport TA-72T-25 довжина 1,82 м діаметр 25 мм вага 7 кг
2 155 ₴
- +380 (68) 459-07-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

