




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
MacAllister 1500 W 204 мм стане в пригоді під час роботи з деревом. Цим виробом ви зможете стругати на глибину до трьох міліметрів. А зі швидкістю подавання шість метрів на хвилину ви виконаєте всі завдання дуже швидко. Рубанок-рейка MacAllister має міцну конструкцію. Отже, пристрій дуже міцний і довговічний. Він слугуватиме вам довго. Двометровий кабель дасть змогу зручно вивести машину з гаража або майстерні. До набору також входить замок встановлення леза, штовхач і шестигранний ключ. Два ножі забезпечують високу ефективність.
Логністичні параметри:
Розміри продукту В 46,4 х Ш 44,2 х В 80,8 см.
Довжина паковання 46 см.
Висота паковання 42,7 см.
Ширина паковання 85 см.
Вага брутто 32 кг.
Розміри ножа: ширина 16,5х довжина 210 мм.
Техніко-експлуатаційні параметри:
Сфери застосування майстерні
Глибина стругання 3 мм.
Кількість ножів 2
Максимальна потужність 1500 Вт.
Швидкість обертання 9000 об/хв
ширина стругання макс. 210 мм.
Напруга 220 — 240 В.
Торгова марка MacAllister
Додаткова інформація: швидкість подавання: 6 м/хв; набір містить 4x шестигранний ключ, замок для ножа, гайковий ключ, штовхач і штовхач, шнур завдовжки 2 м.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mac Allister |
| Тип верстата | Фуговально-рейсмусовий |
| Тип фуговально-рейсмусового верстата | Двосторонній |
| Загальні параметри | |
| Висота | 427 мм |
| Ширина | 840 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MPT1500 |
| Вага | 32 |
| Максимальна глибина стругання | 3 |
| Максимальна швидкість подавання | 6 |
| Максимальна ширина стругання | 210 |
| Напруга | 220 |
| Споживана потужність | 1.5 |
| Число обертів холостого ходу | 9000 |
| Ширина заготовки | 210 |
- Ціна: 22 000 ₴




