-35%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальна автомобільна камера заднього огляду для паркування з LED
Цифрова відеокамера заднього огляду фіксує дорожню ситуацію за ходом руху назад, не вимагає професійного встановлення, все необхідне в комплекті. Мінівідеокамера може використовуватися в автомобілі (як паркувальна камера) і стаціонарно. Якісна камера з великим кутом огляду дасть Вам максимально чітко бачити всі перешкоди. Високе розширення матриці в 628х586 пікселів передає якісну картинку на Ваш монітор.
Характеристики:
Тип встановлення: накладна
ТВ сигнал: PAL/NTSC
Ефективні пікселі: 628 X 586 (PAL) /656 X 492 (NTSC)
Розширення: 480 ТБ. Ліній
Фокусна відстань: 2. 8 мм/120o-1. 8mm/170º
Відеовихід: 1. 0 Vp – p. 7SOhm
Камера діаметром 18,5 мм
Мінімальне освітлення: 0. 1Lux/F1. 2
Енергоспоживання: max 300mA
Живлення: DC 12V ± 10%
Ступінь захисту: IP67
Розмір камери: 2. 3 х 2. 3 см
Комплектація
1 х Автомобільна камера
1 х Відеокабель
1 х Кабель живлення
1 х Болти кріплення
Характеристики:
Стан — Нове
Ширина — 23 мм
Довжина — 23 мм
Тип камери — Універсальна
Тип передавання сигналу — Дротовий
Кут огляду камери — 170 град.
| Основні | |
|---|---|
| Тип камери | Універсальна |
| Тип передачі сигналу | Провідний |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Ширина | 23 мм |
| Довжина | 23 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2105 |
| Живлення | 12 В |
| Тип | Універсальні |
| Кут огляду камери | 170 |
- Ціна: 282,10 ₴




