-35%








Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення 9 в 2 а, адаптер 9 V 2 A роз'єм 5.5*2.5mm
Блок живлення перетворює потоки вхідної напруги змінного струму 110 — 220 V до величини 9 V (постійний струм), яка необхідна для живлення пристроїв (відеокамер внутрішнього та зовнішнього спостереження та ін.). Сила струму на виході — 2A.
Для під'єднання низьковольтного навантаження за доступності мережевої напруги 220 вольтів традиційно використовуються блоки живлення.
Характеристика:
Вхідна напруга: 100-240В
Вихідна напруга: 9 В
Сила струму на виході: 2А
Гальванічна розв'язка
Захист від короткого замикання
Світловий індикатор роботи.
Комплектація
Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VI |
| Сила вихідного струму | 1.5 - 2 А |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5674 |
| Тип | Адаптер |
| Вихідна напруга (output) | 9 В |
| Призначення | Універсальна |
| Напруга живлення | 220 В |
| Номінальна сила струму | 2 |
| Тип | Мережевий |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 200,20 ₴

