-17%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Турмаліновий масажер Lesko для пальців рук Roller Massager (10748-58212)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 32 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10748-58212 |
| Тип масажера | Портативний (ручний) масажер |
| Гарантія | 1 місяць |
| Довжина | 145 мм мм |
| Кількість масажних головок | 2 |
| Призначення | Для рук |
| Функціональність масажера | Розминальний масаж, Роликовий масаж |
- Ціна: 54 ₴
- В наявності
- Код: 10748-58212
Турмаліновий масажер для пальців рук Lesko Roller Massager 145 мм Жовтогарячий (10748-58212)
65 ₴
54 ₴
- +380 (68) 459-07-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

