-11%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка-переноска — ідеальний транспорт для хатніх тварин. Ця спеціальна сумка виконує не тільки роль зручного та комфортабельного «вагона СВ», а й слугує захистом вашого хатнього вихованця від досить гучної й гучної вулиці, це, як-от, частина безпечного будинку «винос».
На відміну від пластикового контейнера, ця переноска забезпечить комфорт і м'якість вашому вихованцеві під час поїздки в транспорті або прогулянки, оскільки не має пластикових деталей усередині.
Особливості:
1. Переноска обладнана зручними ручками для носіння сумки в руці та ременем із наплічником для комфортного транспортування сумки для плеча. Ідеально підходить для подорожей, прогулянок, походів і тусовок.
2. Завдяки м'якому плюшовому вкладленню на дні сумка стійка та не втрачає своєї форми, а вихованцеві буде максимально комфортно перебувати всередині сумки.
3. Надійні кріплення, замки, які не дадуть змогу улюбленцю вибратися назовні.
4. Кілька оглядових віконець із сітками, які забезпечують циркуляцію повітря й дадуть змогу вашому вихованцеві спостерігати за зовнішнім світом.
5. Бічні отвори для виходу вихованця відкриваються за допомогою блискавки.
6. Ремінець із карабіном для пристібання вашого вихованця для більшої безпеки.
7. Є ремінець для кріплення до валізи-візка.
У комплекті:
сумка;
плечовий ремінь;
плюшева м'яка вкладка з бортиками.
Розміри:
Довжина: 44 см;
Висота: 28 см;
Товщина: 25 см.
Вага тварини: до 10 кг.
Матеріал: тканина Оксфорд. Водонепроникний.
Колір: сірий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fat Cat |
| Вид | Сумка-переноска |
| Вид тварин | Собаки, Гризуни, Кішки |
| Матеріал | Текстиль |
| Сезон | Демісезон |
| Форма | Овальна |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | IBA020S1 |
| Вага сумки | 1 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Для кого | Для тварин |
| Максимальне навантаження | 10 |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Сумка-переноска |
- Ціна: 1 294 ₴






