




Тип конструкції: Вакуумні
Часто. діапазон: 20 – 20000 Гц
Опір: 32 Ом
Технологія JBL Pure Bass
Випромінювачі діаметром 10 мм із "розумним" дизайном, доповнені форм-фактором bud, забезпечують чисті баси від JBL, даючи змогу вам відчути кожен такт.
Bluetooth 5.3 з підтримкою аудіо LE (*)
"Благодаря технології Bluetooth нового покоління, навушники JBL Tune Buds забезпечують потокове аудіо з низьким енергоспоживанням і високою якістю. BT 5.3 дає змогу синхронізувати звук незалежно на кожному навушнику, даючи використовувати або один, або обидва навушники одночасно. Можна також ділитися своїм відеоконтентом або музикою з іншим, використовуючи навушники — BT 5.3 дає змогу без проблем передавати звук кільком слухачам.(*) Доступно через оновлення OTA пізніше"
Активне шумозаглушення й технологія Smart Ambient
Слухайте те, що вам подобається, і позбувайтеся непотрібного шуму. Технологія активного шумозаглушення дає змогу мінімізувати чинники, що відвертають увагу. Функція Ambient Aware дає змогу чути довкілля, коли це необхідно для безпеки на вулиці, а функція TalkThru дає змогу розмовляти без зняття навушників.
Технологія з 4 мікрофонами для чіткого та чіткого звуку під час дзвінків
Зручні дзвінки в стереорежимі. Модель Tune Buds має подвійні мікрофони, що забезпечують ідеальну чіткість звуку. Здійснюйте та приймайте дзвінки без сумнівів. Завдяки функції VoiceAware можна вибрати рівень чутності свого голосу, регулюючи обсяг звуку, що надходить від входу мікрофона в навушники.
Заряду акумулятора вистачає на 48 годин використання
Ви можете слухати музику без перерви: навушники працюють 48 (12 + 36) годин від акумулятора або 10 годин і ще 30 годин у футлярі з увімкненою функцією шумозаглушення. Потрібен додатковий заряд? Усього 15 хвилин швидкого заряджання забезпечують ще 4 години відтворення.
Водо- і пилонепроникність
Не бійтеся поганої погоди. Завдяки захисту від води та потовиділення за стандартом IP54, навушники Tune Buds подолають будь-які умови.
Посадка та комфорт упродовж усього дня
Не залишайтеся без музики. Конструкція навушників забезпечує ідеальну ізоляцію від зовнішніх шумів, гарантуючи гучні баси та чудовий звук, а також надійну та зручну посадку. Дизайн Owal Tubes дає змогу навушникам щільно та комфортно сидіти у вухах, забезпечуючи природну ізоляцію зовнішніх шумів і вищу якість звуку.
Застосунок JBL Headphones
Застосунок JBL Headphones дає змогу насолоджуватися музикою по-своєму. Налаштуйте прослуховування та сенсорні жести для керування, знайдіть навушники, керуйте рівнем зовнішнього шуму та використовуйте режими "Інтелектуальне аудіо та відео". Завантажуй безплатний застосунок і дізнайтеся, скільки нових можливостей відкриває він для вас.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Опір | 32 Ом |
| Тип підключення | Бездротові |
| Чутливість | 101 дБ |
| Стан | Новий |
| Мікрофон | Зовнішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акустичне оформлення | Закриті |
| Артикул | JBLTBUDSWHT |
| Вага | Навушник: 5,4 г кожен (10,8 г разом); Чохол із функцією заряджання: 38,8 г |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth 5.3 |
| Час заряджання | 2 часа |
| Час роботи в режимі відтворення музики | До 12 годин |
| Час роботи в режимі розмови | До 6 годин |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр мембрани випромінювачів | 10 мм |
| Доставка/оплата | Мин. заказ – 500 грн. Якщо немає перевірки на НП — не гарантуємо розв'язання спірних питань на користь одержувача. |
| Ємність акумулятора зарядного кейса | Літій-іонний полімер (750 мА·год/3,7 В) |
| Ємність акумулятора навушників | Літій-іонний полімер (70 мА·год/3,85 В) |
| Кріплення мікрофона | Фіксоване |
| Матеріал амбушур | силікон |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | Для портативної техніки |
| Наявність мікрофона | Да |
| Основний колір | Білий |
| Особливості | Вологозахист IP54 |
| Профили | A2DP v1.3.2, AVRCP v1.6.2, HFP v1.8, DID v1.3 |
| Розташування мікрофона | На навушниках |
| Система активного шумозаглушення | Да |
| Змінні амбушури | Да |
| Тип випромінювачів | Динамічні |
| Тип конструкції | Вакуумні |
| Частотний діапазон | 20 - 20000 Гц |
| Чохол у комплекті | Зарядний кейс |
| Чутливість мікрофона | -38 дБ |
- Ціна: 2 999 ₴





