

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір кухонних рушників — це чудовий подарунок на кухню.
У наборі 5 рушників. Рушники виготовлені з тканини ріжка, плетіння якої схоже на лляне полотно, на яке нанесений малюнок. Рогожка має низку плюсів. Вона зносостійка та довговічна, дуже проста в догляді. Рушники з рогожки мають стильний, оригінальний та привабливий вигляд. Такі рушники чудово вбирають вологу, швидко сохнуть, не линяють після прання. Склад: 100% бавовна, щільність тканини 170 г/м2.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luxyart |
| Подарункова упаковка | Так |
| Тип | Рушник |
| Тип тканини | Рогожка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LQ-972 |
| Довжина | 60 мм |
| Кількість у наборі, шт. | 5 |
| Кількість, шт | 5 |
| Призначення | Кухонні |
| Призначення рушника | Кухонна |
| Оздоблення та прикраси | Друкований малюнок |
| Щільність | 170 |
| Розміри | 35х70 см |
| Склад | Бавовна |
| Бавовна | 100 |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 300 ₴

