-14%


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Драбина металева (квадрат) 3 сход. Технолог - її опорна частина виготовлена з прямокутного профілю
Сходинки з ребрами жорсткості,
Легко складається і розкладається.
Пластикові наконечники захищають вашу підлогу від подряпин.
Висота в розкладному вигляді: 59 см
Згальна висота в розкладному вигляді: 101 см
Висота в складеному вигляді: 118 см
Вага: 5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технолог |
| Вага | 5 кг |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 07507 |
| Довжина в розсунутому стані | 59 см |
| Довжина в складеному стані | 118 см |
| Кількість щаблів | 3 |
| Тип | Драбина |
- Ціна: 1 400 ₴

