-11%


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОСОБЕННОСТИ:
- Збільшена глибина пропилювання
- Широка опорна платформа
- Можливість під'єднання пилососа
- Регулювання глибини та нахилу різання
- Пиляльний диск у комплекті
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Потужність, Вт: 1500
- Напруга/частота, В/Гц: 220/50
- Частота обертання, об/хв: 4500
- Діаметр пиляльного диска, мм: 185
- Діаметр отвору, мм: 20
- Максимальна глибина пропилу, мм: за кута 90° — 65, за кута 45° — 45
- Вес, кг: 3,3
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Пила дискова Ворскла ПМЗ 1500С;
- Пиляльний диск
- Паралельна напрямна
- Ключ
- Посібник з експлуатації
- Картонне паковання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorskla |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Додаткові функції | |
| Вага | 3.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0601004 |
| Тип | Ручна |
| Глибина пропилу під кутом 45o | 45 мм |
| Глибина пропилу під кутом 90o | 65 мм |
| Діаметр пиляльного диска | 185 |
| Комплектація | Пила дискова Ворскла ПМЗ 1500С; Пиляльний диск Паралельна напрямна Ключ Посібник з експлуатації Картонне паковання |
| Напруга | 220 В |
| Тип | Циркулярні пили |
| Частота | 50 |
- Ціна: 1 999 ₴

